فصلنامه علمی

سیاست دسترسی آزاد

ناشر و سردبیر نشریه فناوری آموزش کماکان در صورت لزوم مایل به اصلاح مقالات منتشره، توضیحات، جمع آوری مطالب و عذرخواهی ها ی لازم می باشند. کلیه مقالات پژوهشی منتشر شده در این نشریه کاملاً به صورت آزاد و در معرض عموم قرار دارد. مقالات به چاپ رسیده برای خواندن، دانلود و اشتراک گذاری توسط خوانندگان آزاد است. مقالات تحت شرایط مجوز Creative Commons (CC) منتشر می شوند که اجازه استفاده، توزیع و تولید داده می شود به شرط آنکه اثر به نشریه دقیقا استناد گردد.

1- نویسنده (ها) و دارندگان کپی رایت (ها) به همه کاربران حق دسترسی دائمی رایگان، غیر قابل فسخ، در سراسر جهان و مجوز کپی برداری، استفاده، توزیع، انتقال و نمایش اثر اعطا می کنند. توزیع آثار و یا قسمتی از آن نیز در هر رسانه برای هر هدف مسئولانه، منوط به استناد مناسب به نویسنده اثر و نشریه برای استفاده شخصی آنها خواهد بود.

2- یک نسخه کامل از مقاله و کلیه متعلقات تکمیلی آن، بلافاصله پس از انتشار اولیه در حداقل یک فایل آنلاین به صورت پشتیبان توسط موسسه دانشگاهی یا صاحب امتیاز و یا ناشر و در یک قالب استاندارد الکترونیکی می تواند در اختیار موسسه ای که به دنبال ایجاد یک دسترسی آزاد یا توزیع بدون محدودیت و همکاری طولانی مدت است، گذارده شود.